Konkurs fotograficzny „Piękno Ziemi Braniewskiej” nadal trwa!

Jeszcze do 15 czerwca można składać prace na konkurs fotograficzny „Piękno Ziemi Braniewskiej”. Prace należy przesyłać lub dostarczać osobiście na adres Punktu Informacji Turystycznej MBP w Braniewie przy ulicy Katedralnej 7 (14-500 Braniewo), koniecznie z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Piękno Ziemi Braniewskiej”. Konkurs ma na celu propagowanie piękna Ziemi Braniewskiej, zachęcenie do poznania jej ogromnych walorów zarówno przyrodniczych jak i historycznych.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie – do 16. roku życia i powyżej 16. roku życia. Każdy z uczestników może wysłać maksymalnie trzy fotografie. Mogą to być zarówno zdjęcia czarno-białe jak i kolorowe, format 15×21 cm, bez ramki. Papier może być błyszczący lub matowy. Bardzo ważne jest to, że nadesłane fotografie konkursowe nie mogą być fotografiami wcześniej prezentowanymi czy nagradzanymi. Do zdjęć należy dołączyć płytę CD ze zdjęciami o parametrach plik JPG, 1MG, wymiar 2200×1535 pikseli.

Fotografie należy czytelnie opisać, podać tytuł każdej z nich, miejsce/obiekt na zdjęciu, datę wykonania. Ponadto opis musi zawierać imię i nazwisko autora, wiek, adres, telefon kontaktowy oraz adres mailowy. Jury przyzna trzy nagrody główne, a także wyróżnienia w każdej z kategorii wiekowych. Osoby zainteresowane mogą kierować swoje pytania na adres it_braniewo1@poczta.onet.pl lub pod nr tel. 55 644 33 03. Regulamin konkursu można przeczytać na stronach www.biblioteka.braniewo.pl oraz www.it.braniewo.pl.