Spędź Wielkanoc… na Mazurach

Mazury oferują możliwość relaksu także podczas świąt wielkanocnych. Wielkanoc jest czasem wyjątkowym i niezapomnianym. Warto zadbać o najwyższą jakość odpoczywania na Mazurach, pojechać tam z całą rodziną i znajomymi. Wiosna na Mazurach jest wyjątkową porą roku – kwitną drzewa, trawy oraz kwiaty, świat zyskuje na urodzie, jeziora mienią się połyskliwie.

Można wynająć pokój w mieszkaniu prywatnym lub mieszkanie w ośrodku wczasowym. Cztery osoby spędzą święta już za 2000 złotych. W tej cenie będą miały noclegi, wyżywienie, parking dla samochodu oraz liczne atrakcje. Do tego oferowany jest relaks w spa oraz parking wliczony jest w cenę. Nowością jest opieka sommeliera, czyli osoby znającej się perfekcyjnie na winach. Ciekawostką są konkursy: na najładniejszą pisankę dla dorosłych oraz szukanie zajączka wielkanocnego dla najmłodszych. Do tego kącik zabaw dla dzieciaków oraz kurs wyrabiania ciasteczek świątecznych dla dorosłych. Śmigus dyngus w takim ośrodku ma swój urok.

Dodatkową atrakcją jest wspólne wielkanocne śniadanie oraz wycieczki nordic walking z kijkami lub wycieczki rowerowe. Święta wielkanocne nie muszą być czasem w stu procentach leniwym. Dobrze, gdy oferują możliwość relaksowania się w pięknych okolicznościach przyrody. Pakiet z licznymi atrakcjami kosztuje od 1700 do 2000 złotych, ale warto zapłacić tyle, aby odprężyć się w pełni i po świętach wrócić do domu w znakomitym stanie ciała oraz ducha. Można też wynająć tylko noclegi i wszystkie atrakcje zorganizować samodzielnie – będzie inaczej, ale na pewno bardzo atrakcyjnie.

Rezerwacja noclegów oraz atrakcji zrealizowana odpowiednio wcześniej będzie o co najmniej 10 procent tańsza. Warto wybrać np. Wielkanoc na Mazurach w ofercie Zamku Ryn, łącząc świętowanie z aktywnością fizyczną i bogatym programem pobytowym.

Efektywny relaks jest tym, czego oczekuje każda osoba zainteresowana takim spędzaniem wolnego czasu na łonie natury. Ofert jest coraz więcej, a domy wypoczynkowe i gospodarstwa agroturystyczne prześcigają się w oferowaniu najlepszego odpoczynku.