HIPHOPondria Festival już w lipcu

W Ostródzie już w lipcu (w dniach od 18 do 19 lipca) ruszy kolejna ciekawa impreza, HIPHOPondria Festival. W nowoczesnym amfiteatrze ostródzkim, malowniczo usytuowanym nad jeziorem, z tej okazji wystąpią najwięksi artyści sceny hip-hopowej w kraju. Wśród nich znajdzie się między innymi słynny Kaliber 44. Pomimo tego, iż Ostróda kojarzona jest przede wszystkim z muzyką reggae i organizowanym tam już od 14 lat słynnym Ostróda Reggae Festivalem, pomysł festiwalu hip-hopowego ma jak największe szanse przyjąć się, zwłaszcza, iż obecnie gatunki te często się przeplatają, a przedstawiciele obydwu tych gatunków niejednokrotnie nawiązują ze sobą współpracę i to bardzo udaną, skutkującą doskonałymi przebojami.

Podczas planowanego festiwalu będzie można posłuchać także przedstawicieli miejscowej sceny, dla których wydarzenie to będzie wspaniałą możliwością pokazania się szerszemu gronu odbiorców. Impreza organizowana jest przez Centrum Kultury w Ostródzie oraz Positive Music Promotion. 18 lipca wystąpią między innymi O.S.T.R. & DJ Haem & Noise Trio, ToMZeT & Panta Rhei Band, a 19 lipca będzie można posłuchać wspomnianego już zespołu Kaliber 44, 
Klitka Records
, Projekt „Wspólna Scena”, BŁG Skład
. Na zakończenie imprezy, w sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru, zaplanowany jest pokaz głośnego filmu “Jesteś Bogiem”.

Bilety dwudniowe na festiwal można nabyć na stronach www.ticketpro.pl 
i www.ebilet.pl. Do 31 maja można było nabyć bilet za cenę 49zł, jeszcze do 30 czerwca kupimy bilety za 54zł, a do 17 lipca za 59zł. Bilet jednodniowy można nabyć w dniu imprezy w kasie amfiteatru w cenie 35zł.